Tooted

Metalluksed

Valmistame nii tavalisi turvauksi kui spoonitud (ehk dekoratiiv-) turvauksi. Samuti kuuluvad tootevalikusse tulekindlussertifikaadile EI-30 vastavad turvauksed. Tootevalik on suur, hõlmates nii odavama kui kallima hinnaklassi metalluksi. Turvauks värvitakse kõrgkvaliteedilisel pulbermeetodil, värvitoonid on praktiliselt piiramatud. Võimalikud erinevad pinnaefektid ja läikeastmed. Kõikidel meie poolt valmistatud ustel on 5-aastane garantii.

Lukud ja sulused

Metalluksel on tavaliselt kaks lukku - kasutuslukk ja turvalukk. Kasutuslukk avatakse väljast võtmega, seest liblikaga. Turvalukk avaneb mõlemalt poolt võtmega ja annab põhilise vargavastase kaitse. Müüme ja paigaldame firma BODA turvalukkusid ning firmade ASSA ja Abloy kasutuslukke. Kortermajadele paigaldame fonolukkude süsteeme.

Vaheseinad

Ehitame raudkonstruktsiooniga vaheseinu ja lükanduksi. Detailselt läbimõeldud lahendused võivad parandada oluliselt hoone sisekujundust.

Fassaadid

Korrektne ja omanäoline välisfassaad loob eeldused edukaks äritegevuseks. Valmistame fassaade nii oma kui tellija jooniste järgi.

Muud avatäited

Meie toodang ei piirdu ainult eelmainitud toodetega, valmistame turvaaknaid, turvaseinu, aknatrelle jne.

Parema ettekujutuse meie toodetest annavad juba tehtud tööd.

Fassaadid

Klaasvaheseinad

Tuletõkkeuksed

Turvauksed

VIIMRE OÜ

Registrikood 10028442

Kaluri tee 13, Haabneeme alevik, Viimsi vald 74001 Harjumaa

Tel : +372 60 91 143, Faks: +372 60 90 621

info(ät)rauduks.ee